Екскурсії по Івано-Франківську

Замовляйте екскурсію по казковому історичному Івано-Франківську за тел. (050) 434-09-58

Знайомство з Івано-Франківськом

Неспішна прогулянка історичними вуличками Івано-Франківська: ознайомлення із драматичним театром імені Івана Франка; прогулянка пішохідною вулицею Незалежності, де розташовані численні кав`ярні та ресторани; Вічевим майданом з найбільшим фонтаном міста; затишний та невеликий сквер з пам’ятником Адаму Міцкевичу - місцем де часто збираються любителі гри в шахи, а також  єдиний в Україні пам’ятник Руській Трійці. Перлина міста - центральна площа Ринок з непересічною Ратушею та панорамою міста з її вершини – оглядового майданчику.

Івано-Франківськ / Станіславів – столиця ЗУНР

Ще досі не так багато людей знає той факт, що Івано-Франківськ (а на той час Станиславів) встиг побувати у ранзі столиці в 1919 р під час українсько-польської війни. Під час екскурсії Ви поринете в атмосферу першої третини минулого століття: побачите готель «Union», що приймав видатних політиків того часу і готель «Дністер», де вони приймали доленосні історичні рішення. Палац єпископів та семінарія Станиславівської єпархії Греко-Католицької Церкви,  Центральний корпус медичної академії збудований в стилі еклектики, де здійснювалося управління містом, центральна площа міста Ринок та її найвищу точку Ратушу - міський суд, в якому знаходився уряд ЗУНР, що творив тоді молоду українську державу галичан.

Жіноче обличчя Станіславова

Станіславів, Станіслав, Івано-Франківськ! Місто, де від самого заснування вирує особлива творча енергія, яка і робить його особливо привабливим для мешканців та гостей. Політика, мистецтво, освіта, релігія і навіть війни – це сфери життя, у яких протягом століть активно  брали участь жительки Івано-Франківська. Як саме? Дізнайтеся усе в деталях завітавши на екскурсію «Жіноче обличчя Станіславова».

Романтичний Франківськ

Під час екскурсії ви почуєте про захоплюючі історії кохання у старому Станиславові, побачите найпопулярніші місця, де мешканці міста призначали і призначають побачення, освідчуються у коханні, а також відвідаєте потужні артефакти - лавка закоханих, дерево щастя (сімейного), доторкнетесь до каменя любові та прогуляєтесь алеями парку і островом закоханих.

На вас чекає романтичний Франківськ -  місто, в яке закохуєшся з першого погляду і назавжди.

Легенди Станиславова

Під час цієї прогулянки містом вас не будуть втомлювати датами, прізвищами та відмінностями архітектурних стилів. Натомість, ви довідаєтесь, де в Івано-Франківську є місця сили, в яких будинках живуть привиди, хто заховав найбільший скарб міста і як його знайшли.

"Драматур" - за лаштунками драмтеатру

 

Друзі, запрошуємо вас у мандрівку найпотаємнішими закапелками нашого Івано-Франківського театру імені Івана Франка. Під час екскурсії ми відвідаємо всі п'ять сценічних майданчиків театру, поринемо в історію в музеї головного художника Олександра Семенюка, потішимо очі інтер'єрами фоє, а також дізнаємось багато таємниць із життя театру.

Замовляйте екскурсію по казковому історичному Івано-Франківську за тел. (050) 434-09-58