Готель “Надія” - найкращий бізнес-готель Європи 3*!

Готель “Надія” - найкращий бізнес-готель Європи 3*!

Відбулася визначна подія в житті Івано-Франківська та області, яка додала до скарбниці досягнень міста високу міжнародну нагороду в сфері гостинності.

19 червня на щорічній Гала-церемонії премії International Hospitality Awards готель “Надія” визнали найкращим бізнес-готелем Європи 3*!
 

Цього року в премії взяли участь готелі з 35 європейських країн.

Оцінки готелів складалися з рейтингу незалежного міжнародного журі (18 експертів сфери гостинності з усієї планети), рейтингу на найбільшому сайті для подорожей Booking.com і рейтингу на сайті Trustyou.com, який збирає оцінки готелів з усіх сайтів світу (більше 300).

Достовірність результатів перевіряла міжнародна аудиторська компанія Grant Thornton, яка має представництва в 135 країнах світу.

“Ми дякуємо нашим гостям, команді працівників і всім жителям Івано-Франківська за підтримку! Це наша спільна перемога і результат багаторічної праці, сервісу найвищого рівня та постійного вдосконалення якості послуг.

Нам надзвичайно приємно, що саме готель “Надія” отримав цю найвищу європейську нагороду! Ми любимо те, що робимо, і те, що робимо, ми робимо з любов’ю до наших гостей!” - генеральний директор фірми “Надія” Маргарита Бойко.