Магазини "Делікатес"

В Івано-Франківську в 1990 році було засновано перший магазин “Делікатес”.
Сьогодні “Делікатес” - це мережа магазинів нового покоління: невеликих, затишних, домашніх, де можна зустрітися з друзями за келихом вина, поласувати свіжою випічкою та тістечками власного виробництва.
Наш головний акцент на стравах з локальних продуктів місцевих фермерів та свого городу, м'ясних делікатесах, ковбасах, соліннях та копченнях, які самі виготовляємо, смачній та здоровій їжі.
Вивчаючи кращий міжнародний досвід, ми завжди в пошуках інновацій,  цікавих рецептів української та світової гастрономії.
Для дітей виготовляємо корисні та натуральні продукти, проводимо цікаві кулінарні майстер-класи, будуємо дитячі майданчики та озеленюємо території біля магазинів.
Найкраща мотивація для нас - ваші побажанням та ідеї, а найбільша нагорода - щаслива  посмішка та багаторічна дружба з брендом “Надія”.

Наші продуктові магазини "Делікатес" в Івано-Франківську:

вул. Незалежності, 40 (готель Надія)
Площа ринок, 1 (біля Ратуші)
вул. Пасічна, 2

Якщо у Вас немає можливості завітати в наші магазини, Ви можете замовити продукцію онлайн в інтернет магазині з доставкою службою “Нова пошта”.

“Делікатес” - це чудове місце, щоб посидіти з друзями за філіжанкою кави з тістечками, смачно пообідати, подивитися футбол та інші спортивні події з кухлем пива та ковбасками-гриль. Для відвідувачів магазинів “Делікатес” працює безкоштовний Wi-Fi.

Перейти на сайт магазину Делікатес. Доставка продуктів Івано-Франківськ.