Літня тераса

Запрошуємо на літню терасу ресторану з ранньої весни до пізньої осені.

Літня тераса ресторану «Надія» – це затишний оазис в центрі Івано-Франківська. Зелень, квіти, lounge-музика, дитячий майданчик, легкий аромат приготовлених на вогні страв створюють атмосферу пікніку посеред міста.

Бронювання столиків за телефоном: (050) 434-09-87

Замовити страви

Вранці, з легкими променями сонця, дозвольте собі насолодитись сніданком та ароматною кавою зі свіжим круасаном, в обідню пору - ланчем з колегами або бізнес-партнерами, а ввечері - розслабитися в компанії друзів.

Родзинкою нашої літньої тераси є піч Хоспер (Josper, Іспанія) - спеціальне професійне обладнання, яке використовується для приготування "правильного" м'яса.

М’ясо для стейків вирізають лише з тих частин, які не були задіяні в русі м’язів. Оскільки такого м’яса у тварин всього 7%, воно вважається делікатесом.

Хоспер поєднує в собі переваги традиційної закритої печі та мангалу. Конструкція цієї печі дозволяє використовувати природнє паливо – деревне вугілля, яке особливо впливає на якість м’яса, робить його надзвичайно ароматним та смачним. Завдяки дуже  високій температурі, корисні речовини залишаються всередині, а саме блюдо виходить дуже соковитим. М’ясо готується на відкритому вогні, тому воно запікається, карамелізуючись зовні. 

Меню ресторану

Бронювання столиків за телефоном: : (0342) 72-14-54, (050) 434-09-87

Замовити торт на день народження у Івано-Франківську від Кондитерського Дому «Надія» за тел.: (050) 339 23 50